Obsługa inwestycji Poznań

Oferujemy Państwu profesjonalną obsługę inwestycji na terenie miasta Poznań i miejscowości ościennych we wszystkich fazach jej trwania, począwszy od działań projektowych obiektów mieszkaniowych zarówno jedno jak i wielorodzinnych, a także gospodarczych, przemysłowych, czy też usługowych. Pomagamy między innymi w procedurach uzgodnień oraz opracowaniach kosztorysowych lecz nie tylko. Na etapie wykonawstwa możemy zapewnić nadzór oraz kierowanie budową, natomiast w dalszej eksploatacji wykonujemy niezbędne, okresowe przeglądy techniczne obiektów budowlanych.

Obsługa inwestycji to usługa, z której może skorzystać niemalże każdy – zarówno klienci indywidualni, jak i spółdzielnie mieszkaniowe, samorządy i inne instytucje zobowiązane do wykonywania okresowych kontroli technicznych inwestorskich kosztorysów, czy też zapewnienia inspektora nadzoru inwestorskiego na etapie budowy. Znajdą u nas Państwo pełne wsparcie związane z pełnieniem obowiązków kierownika budowy, jak i przygotowywania ofertowego kosztorysu.

obsługa inwestycji poznań

kierownik projektu

Profesjonalna obsługa inwestycji w Poznaniu i okolicach

Niektórzy inwestorzy decydują się na osobiste doglądanie ekip wykonujących prace budowlane. Jednakże coraz częściej inspektor nadzoru, czy też kierownik budowy nie jest wyłącznie osobą, która formalnie obejmuje obowiązki na podstawie przepisów prawa budowlanego. Gwarantuje on bezpieczeństwo dla inwestora, dzięki czemu ma on pewność, że budowa realizowana jest całkowicie zgodnie z projektem. Od lat zajmujemy się obsługą inwestycji w Poznaniu, nadzorując realizację obiektów budowlanych, dlatego też wszystkie osoby poszukujące tego typu usług, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Obsługa inwestycji. Poznań – nasza oferta

MAST-TECH oferuje reprezentowanie Inwestora w kompleksowym przygotowaniu i obsłudze inwestycji. Zakres oferty obejmuje:

  • analizę dokumentacji projektowej;
  • prowadzenie przetargów ofertowych;
  • pełnobranżowy nadzór techniczny;
  • kontrolę budżetu i harmonogramu zamierzenia oraz bieżące rozliczania kosztów.

Zwieńczenie realizacji stanowi przygotowanie obiektu do odbioru z czynnym uczestnictwem i jeżeli stanowi to przedmiot zlecenia udział w przekazaniu Nabywcy.